Zintech - strona główna
inteligentny dom

Dom inteligentny

dom energooszczędny

Dom energooszczędny

monaż

Montaż

systemy zintegrowane

Systemy zintegrowane

o firmie

 

   Nasza firma została założona w 1998 roku i początkowo nosiła nazwę Zakład Elektroinstalacyjny Krzysztof Zaśko (obecna nazwa funkcjonuje od sierpnia 2008).

W pierwszych okresach działalności zajmowaliśmy się tradycyjnymi rozwiązaniami związanymi z elektryką w domach i budynkach użyteczności publicznej. Stopniowo profil naszego zakładu zmieniał się i dostosowywał do zapotrzebowania rynkowego, a co za tym idzie do potrzeb i wymagań klientów. Technika, która wchodzi w coraz szersze spektrum aspektów naszego życia, zagląda także do naszych biur i domów. Technologiczne nowości i zmiany w otaczającej rzeczywistości niosą konieczność modernizacji, ciągłego dostosowywania się do nowych wymagań dzisiejszego świata. 

 

Właśnie to jest dewizą Zintechu w działaniu na rynku - maksymalnie dostosować się do istniejących potrzeb. Nie zajmujemy się rozwiązaniami tradycyjnymi - stawiamy sobie za cel realizować zadania ambitne, wymagające zaangażowania, wiedzy i pomysłowości. Obecnie zajmujemy się opracowywaniem inteligentnych i innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy rozwiązania systemowe dla inteligentnych budynków - poczynając od wyłączników poprzez program zabezpieczeń elektronicznych po system zarządzania budynkiem.

 

certyfikaty i szkolenia

Certyfikat_vectorCertyfikat Vector

Certyfikat Profi+ XVTLCertyfikat Profi+ XVTL

Certyfikat KNXCertyfikat KNX

kontakt

Zintech Krzysztof Zaśko

ul. Armii Krajowej 13/7
23-460 Józefów
tel. kom.: +48 502 676 002
krzysiek@zintech.pl